ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Підсумки-Хмельницький Надрукувати Надіслати електронною поштою
21. Sep. 2011

 

Семінар для спеціалістів будівельної галузі20 вересня 2011 р. в приміщенні Хмельницького ЦНІІ відбувся традиційний осінній семінар для фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів і проектантів на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2011р».

Семінар відбувся в рамках загальноукраїнської серії семінарів для фахівців будівельної галузі за підтримки і участі провідних розробників кошторисного програмного забезпечення та МЦ «Будівництво – сучасні технології».

На семінарі прозвучали доповіді про зміни законодавства в області ціноутворення в будівництві, правила розробки та узгодження індивідуальних елементних кошторисних норм згідно останніх нормативних документів Мінрегіонбуду. Чималу практичну користь мали теми визначення вартості проектно-пошукових робіт, планування і контроль виконання робіт на основі кошторисів, складених в кошторисних програмних комплексах, автоматизоване складання календарних графіків виконання будівельних робіт.

Наприкінці семінару відбувся півторагодинний майстер-клас з експлуатації програмного комплексу АВК-5, де не тільки продемонстрували роботу програмного продукту, а й розглянули практичні ситуації-запитання і шляхи їх вирішення.

Цікавою була доповідь про створення, наповнення і принципи використання бази вартості будівельних ресурсів, де значна увага приділялася актуальному питанню обґрунтування вартості будівельних матеріалів згідно нової редакції ДБН Д.1.1-1-2000. Йшлося про перспективи створення регіональних баз у Західному регіоні (зокрема, у Івано-Франківській області вона вже втілена на практиці і функціонує) та можливості використання цих даних користувачами кошторисних програмних продуктів.

Користувачі кошторисних програмних комплексів мали можливість здати тести для отримання сертифікату „Будівництво - сучасні технології”.

У перервах між доповідями, учасники семінару спілкувалися з колегами, знайомилися із спеціалізованою літературою для представників будівельної галузі.

 

У м. Хмельницькому семінар організували та провели:

·   ЦНІІ, м.Хмельницький, тел.:(0382) 65-76-04, http://www.cntei.com

·   «АВК - Созидатель», м. Дніпропетровськ (розробник ПК «АВК-3» та «АВК-5»), http://avk.creator.dp.ua

·   «Інкомсервіс», м. Київ (розробник ПК «АС-4»), http://ac4.com.ua

·   Методичний центр "Будівництво - сучасні технології", м. Івано-Франківськ, тел.: (0342) 77-72-08, http://www.mcbct.com.ua


 

Перелік основних доповідей

 

 

 

 

Огляд останніх законодавчих актів в сфері ціноутворення у будівництві.

 

Порядок розробки і узгодження індивідуальних елементних кошторисних норм згідно нормативних документів Мінрегіонбуду. Використання індивідуальних нормативів для розрахунку вартості будівельних робіт.

 

Створення, наповнення та організаційні засади використання регіональної чи відомчої бази вартості будівельних ресурсів згідно нової редакції ДБН Д.1.1-1-2000.

 

Механізми перевірки кошторисної документації за допомогою кошторисних програмних комплексів.

 

Зміни та особливості визначення вартості проектних та вишукувальних робіт у будівництві.

 

«Програмний кошторисний комплекс АВК-5». Майстер-клас

 

 
< Попередня   Наступна >