ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Підсумки_Полтава Надрукувати Надіслати електронною поштою
12. Oct. 2011

Image3 жовтня 2011 р. в м. Полтаві відбувся традиційний осінній семінар для фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів і проектантів на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2011р».

Семінар відбувся в рамках загальноукраїнської серії семінарів для фахівців будівельної галузі за підтримки і участі провідних розробників кошторисного програмного забезпечення, ТОВ «Інфосвіт ІТ сервіс» та МЦ «Будівництво – сучасні технології».

На семінарі прозвучали доповіді про останні зміни законодавства в області ціноутворення в будівництві, правила погодження та затвердження індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм та СОУ для будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт, що виконуються із залученням сучасних технологій, техніки та матеріалів. Чималу практичну користь мали теми автоматизованого складання календарних графіків виконання будівельних робіт, особливості роботи технічного нагляду під час будівельних та ремонтно-будівельних робіт. Image

Наприкінці семінару відбувся півторагодинний майстер-клас з експлуатації програмного комплексу АВК-5, де не тільки продемонстрували роботу програмного продукту, а й розглянули практичні ситуації-запитання і шляхи їх вирішення.

Цікавою була доповідь про створення, наповнення і принципи використання бази вартості будівельних ресурсів, де значна увага приділялася актуальному питанню обґрунтування вартості будівельних матеріалів згідно нової редакції ДБН Д.1.1-1-2000. Йшлося про перспективи створення регіональних баз у Західному регіоні (зокрема, у Івано-Франківській області вона вже втілена на практиці і функціонує) та можливості використання цих даних користувачами кошторисних програмних продуктів.

Література Користувачі кошторисних програмних комплексів мали можливість здати тести для отримання сертифікату „Будівництво - сучасні технології”.

У перервах між доповідями, учасники семінару спілкувалися з колегами, знайомилися із спеціалізованою літературою для представників будівельної галузі.


         У м. Полтаві семінар організували та провели:

·   ТОВ «Інфосвіт ІТ сервіс», м.Полтава, тел.: (0532) 69-12-38, 69-12-28, 69-38-21, http://infoservis.pl.ua

·   «АВК - Созидатель», м. Дніпропетровськ (розробник ПК «АВК-3» та «АВК-5»), http://avk.creator.dp.ua

·   «Інкомсервіс», м. Київ (розробник ПК «АС-4»), http://ac4.com.ua

·   Методичний центр "Будівництво - сучасні технології", м. Івано-Франківськ, тел.: (0342) 77-72-08, http://www.mcbct.com.ua


 

Перелік основних доповідей

 

 

Image

Image 

 Image

 

Огляд останніх законодавчих актів в сфері ціноутворення у будівництві.

 

Розробка, погодження та затвердження індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм та СОУ для будівельно-монтажниї та ремонтно-будівельних робіт, що виконуються із залученням сучасних технологій, техніки та матералів.

 

Створення, наповнення та організаційні засади використання регіональної чи відомчої бази вартості будівельних ресурсів згідно нової редакції ДБН Д.1.1-1-2000.

 

Автоматизоване складання графіків виконання будівельних робіт.

 

Особливості роботи технічного нагляду під час будівельних та ремонтно-будівельних робіт.

 

 Технології безтраншейної прокладки мереж.

 

«Програмний кошторисний комплекс АВК-5». Майстер-клас

 

 

 
< Попередня   Наступна >